مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با حضور در دفتر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وی دیدار کرد.

صابر پرنیان در این دیدار ضمن تقدیر از پیگیریهای مهندس قاضی پور در خصوص شناسایی و رفع مشکلات صنعتگران شهرکهای صنعتی ابراز امیدواری کرد؛ با حمایتهای همه جانبه مسئولین و بهبود شرایط تولید شاهد رونق صنعت در استان باشیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی در شهرک تخصصی کانی غیر فلزی خوی بعنوان اولین شهرک تخصصی استان اظهار داشت: قطعا حمایت و پیگیرهای نمایندگان محترم استان که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور دارند در اجرایی کردن برنامه های صنعتی و تولیدی استان نقش برجسته ای را داشته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته شرکت شهرکهای صنعتی در جهت تکمیل زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی خواستار توجه ویژه جهت رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی جهت بهبود شرایط کاری واحدهای تولیدی شد.

قاضی پور ضمن پیگیری وضعیت گازرسانی به واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه گفت: با آغاز فصل سرما در جهت کاهش هزینه های انرژی واحدهای تولیدی و کاهش بهای تمام شده محصولات باید توجه ویژه ای به گازرسانی به واحدهای تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی صورت گیرد.


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از واگذاری دوازدهمین شهرک و ناحیه صنعتی استان به شرکتهای خدمات رسان شهرک خبر داد.

صابر پرنیان با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری اداره امور شهرکها و نواحی صنعتی به شرکتهای خدماتی شهرک صنعتی خوی نیز به شرکت خدماتی شهرک صنعتی خوی واگذار شد.

وی افزود: تا کنون 10 شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی مشمول به شرکتهای خدماتی مربوطه واگذار شده بود که شهرک صنعتی خوی نیز دوازدهمین شهرک صنعتی می باشد که به این شرکتها واگذار شد.

پرنیان با اشاره به اینکه اعضای شرکتهای خدماتی از بین مدیران واحدهای تولیدی انتخاب می شوند ، تصریح کرد: با واگذاری شهرکها و نواحی صنعتی به شرکتهای خدماتی اداره امور شهرکها و نواحی به دست واحدهای تولیدی هر شهرک و ناحیه صنعتی واگذار می شود و می توان عاملی در جهت همکاری بیشتر واحدهای تولیدی در بهبود وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی باشد.

عدم افزایش قیمت زمین در شهرکها و نواحی صنعتی آذربایجانغربی در سه ماهه سوم سالجاری


در راستای حمایت از تولید و ایجاد مشوق برای سرمایه گذاری در بخش صنعت شرکت شهرکهای صنعتی در سه ماهه سوم سالجاری هیچ گونه افزایش قیمتی در حق انتفاع زمین شهرکها و نواحی صنعتی اعمال نمی کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و به نقل از مدیر عامل شرکت، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید با تصویب هیئت مدیره شرکت قیمت واگذاری در سه ماهه سوم سال با سه ماه دوم تفاوتی نداشته و با همان قیمت واگذار می شود.

گفتنی است در حال حاضر 22 شهرک و ناحیه صنعتی در حال واگذاری در استان آذربایجانغربی وجود دارد که از بین 18 شهرک صنعتی و 4 ناحیه صنعتی می باشد و طی تصمیم مدیر عامل و تصویب در هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان قیمت سه ماهه دوم برای واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری منظور خواهد شد.

گازدار شدن 80 واحد تولیدی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی از تزریق گاز فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه خبر داد و اظهار داشت: با تزریق گاز تعداد 80 واحد تولیدی فعال مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه از نعمت گاز برخوردار شدند.

صابر پرنیان با اشاره به اینکه طول لوله گذاری این پروژه 5400 متر طول بوده است ، افزود: برای اتمام این پروژه مبلغ سه و نیم میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه علمک گذاری برای 65 واحد تولیدی انجام گرفته، تصریح کرد: با انجام تزریق گاز بلافاصله این واحدهای تولیدی به شبکه اصلی متصل خواهند شد.

گفتنی است طی مراسمی با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی و شرکت گاز استان و بعد از افتتاح ایستگاه با تزریق گاز در لوله های گاز رسانی شهرک واحدهای تولیدی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه گاز دار شدند.

برگزاری مجامع عمومی سالیانه شرکتهای خدماتی در تمامی شهرکها و نواحی صنعتی واگذار شده آذربایجانغربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه نوبت اول شرکتهای خدماتی شهرکها و نواحی صنعتی واگذار شده در 6 ماهه اول سالجاری خبر داد.

صابر پرنیان با بیان این مطلب افزود: در راستای اجرای قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرکهای صنعتی و به استناد ماده 12 از اساسنامه شرکتهای خدماتی ، جلسات مجامع عمومی عادی سالیانه نوبت اول شرکتهای خدماتی در سالجاری در 11 شهرک و یک ناحیه صنعتی واگذار شده براساس برنامه زمان بندی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این مجامع با حضور اکثریت سهامداران و در 6 ماهه نخست امسال برگزار شد ، تصریح کرد: صورتجلسات مربوط جهت اطلاع رسانی به تمامی واحدهای صنعتی و اجرای مصوبات به شرکتهای خدماتی ابلاغ شد.

اهدای لوح تقدیر توسط واحدهای صنعتی شهرک صنعتی خوی به مدیر عامل شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با اهدای لوحی از سوی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی خوی مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی؛ عصر دیروز در حاشیه مراسم کلنگ زنی شهرک تخصصی کانی غیر فلزی مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی خوی با اهدای لوحی از خدمات مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی تقدیر کردند.

گفتنی است این لوح توسط فرماندار شهرستان خوی و معاون ویژه استانداری آذربایجانغربی اهدا شد.

برو به صفحه       >>