نقش بارز شهرکهای صنعتی در اشتغال زایی در جامعه و کمک به توسعه و توازن منطقه ای


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت شهرک‌های صنعتی در اشتغال‌زایی در جامعه و کمک به توسعه و توازن منطقه‌ای افزود: این شرکت در حال رایزنی در جهت جذب سرمایه‌گذار از خارج استان برای فعالیت در مجموعه شهرک‌های صنعتی استان می باشد.

ادامه مطلب...

حضور عاملین و ذینفعان خوشه های صنعتی آذربایجان غربی در سمینار صنعت گرایی کیش


سرپرست معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از حضور تعدادی از عاملین و ذینفعان خوشه های صنعتی استان آذربایجان غربی در سمینار صنعت گرایی کیش خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاری دومین کلینیک سیار مشاوره صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در شهرک صنعتی مهاباد


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری دومین کلینیک سیار مشاوره صنعتی در سالجاری در شهرک صنعتی مهاباد خبر داد.

ادامه مطلب...

پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش توسط بانک صنعت و معدن


در ارتباط با پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش توسط بانک صنعت و معدن، به اطلاع میرساند به واحدهای صنعتی که پروانه بهره برداری خود را به تازگی دریافت نموده اند فقط یکبار و برای اولین بار تسهیلات سرمایه در گردش بانک صنعت و معدن با بازپرداخت سه ساله اعطاء می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی و با شماره تلفن 33489606 و 33489616 داخلی 12 تماس حاصل نمایید.

بهره برداری آزمایشی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی ماکو


مدیریت فنی ، نظارت امور پیمانها و رسیدگی و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از بهره برداری آزمایشی تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی ماکو خبر داد.

ادامه مطلب...

مناقصه اجرای عملیات ساختمانی ، تهیه ، نصب و راه اندازی تجهیزات الکترومکانیکال تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سردشت


مناقصه اجرای عملیات ساختمانی ، تهیه ، نصب و راه اندازی تجهیزات الکترومکانیکال تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سردشت

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>