مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی: سالهای آتی سالهای رونق تولید و صنعت خواهد بود


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت: با توجه به عنایت ویژه دولت به بحث تولید و صنعت و برنامه ریزیهای صورت گرفته، سال 92 و 93 سالهای رو به رشد و رونق تولید و صنعت خواهد بود.

صابر پرنیان که در جلسه بررسی مشکلات شهرک صنعتی اشنویه و در جمع صنعتگران این شهرک صنعتی سخن می گفت ، اظهار داشت: در سالیان اخیر در بحث کمی و توسعه صنایع اقدامات خوبی صورت گرفته ولی باید در جهت توانمندسازی واحدهای تولیدی و ایجاد زیرساختهای رقابتی نیز گامهای مناسبی برداشته شود.

ادامه مطلب...

حضور فعال شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در نمایشگاه بین المللی اربیل عراق


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری تور نمایشگاهی اربیل عراق در اردیبهشت ماه سالجاری برای صنعتگران خبر داد.

صابر پرنیان با بیان اینکه شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی بعنوان شرکت معین برگزاری این تور صنعتی برگزیده شده است، افزود: این نمایشگاه از 15 لغایت 18 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اربیل برگزار می شود.

ادامه مطلب...

اولین جلسه شورای اداری در سال جدید برگزار شد


اولین جلسه شواری اداری با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت شهرکهای صنعتی استان در سال جدید برگزار شد.

مدیر عامل شرکت در این جلسه با تبریک سال جدید ابراز امیدواری کرد: در سالجاری شاهد رشد و بالندگی صنعت در استان باشیم.

صابر پرنیان در این جلسه با بیان اینکه رسالت شرکت شهرکهای صنعتی ایجاد اشتغال و توسعه فرهنگ کار در جامعه است ، اظهار داشت: در سالجاری باید با شناخت و رفع کاستی های سالیان پیش در جهت حرکت روبه سوی جلوی شرکت قدم برداریم و باید از تجربیات گذشته جهت پیشبرد اهداف آتی استفاده کرد.

ادامه مطلب...

برگزاری مراسم درختکاری در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


به مناسبت گراميداشت منابع طبيعي و هفته درختکاري ودر راستاي توسعه فضاي سبز در شهرکها و نواحی صنعتی چندين اصله نهال در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه غرس شد.

این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، رئیس خانه صنعت و معدن و نمایندگان منابع طبیعی و سازمان صنعت، معدن و تجارت و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، چندین اصله نهال بصورت نمادین و در جهت گرامیداشت منابع طبیعی و درختکاری غرس شد.

ادامه مطلب...

برگزاری نشست هیأت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از تعیین تکلیف 13 قرارداد راکد و واحدهای مشمول بدهی در شهرکهای صنعتی استان آذربایجانغربی خبر داد.

صابر پرنیان با بیان این مطلب افزود: در جریان جلسه هیأت حل اختلاف و داوری که با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، 10  قرارداد راکد فسخ قطعی، برای 2 قرارداد دیگر در این جلسه رأی خاص مالی ، و برای یک قرارداد نیز خروج از دستور کار صادر شد.

ادامه مطلب...

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با پولشویی و راههای مقابله با آن


اولین دوره مبارزه با پولشویی و راههای مقابله با آن برای کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، این دوره با حضور پرسنل شرکت شهرکهای صنعتی استان در سالن جلسات شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار شد.

این کارگاه آموزشي توسط آقای یحیی رزم آرای شرق بعنوان مسئول مبارزه با پولشویی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و با محوريت قوانين و آيين نامه هاي اجرايي و راهكارهاي اجراي قوانين همچنين مفاهيم اوليه پولشويي برگزار گرديد.

رزم آرا در این جلسه به  تاریخچه پولشویی، انواع درآمدهای نامشروع، ویژگیهای جرم پولشویی، انواع پولشویی، روشهای پولشویی و ریسکهای ناشی از پولشویی اشاره کرد.

برو به صفحه       >>  
هفته منابع طبيعي sysadmin @ (دوشنبه 19 اسفند 1392 - 11:02:14) (اخبار شرکت)