دعوت به ثبت نام در دهمین جشنواره کارآفرینان برتر


نظر به آغاز فرآیند ثبت نام کارآفرینان برتر دهمین جشنواره استانی و ملی از علاقمندان و تلاشگران عرصه های اقتصادی دعوت می شود با مراجعه به وب سایت www.karafarinanebartar.ir از طریق تکمیل فرمهای مربوطه نسبت به ثبت نام و شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با دانشگاه جامع علمی و کاربردی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان خبر داد و افزود: این تفاهم نامه در راستای ایجاد و گسترش همفکری و همکاریهای آموزشی و پژوهشی فیمابین امضا شد.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه این تفاهم نامه در 7 ماده به امضاء رسیده است، گفت: این تفاهم نامه برای مدت یکسال منعقد شده است و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید می باشد.

وی با بیان اینکه هدف این تفاهم نامه اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی تا مرحله تبیین دانش فنی می باشد، خاطر نشان کرد: تربیت نیروهای انسانی متخصص در قالب دوره های آموزشی، ارائه سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاههای آموزشی کوتاه مدت، راه اندازی و تکمیل مراکز آموزشی و پژوهشی مورد نیاز ، هدایت و حمایت از پایان نامه های تحصیلی و دیگر موارد از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه می باشد.

عسکری با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر امسال نیز دو تفاهم نامه دیگر با دانشگاه ارومیه و دانشگاه صنعتی منعقد شده است، اظهار داشت: این تفاهم نامه ها در راستای افزایش همکاریهای علمی و تحقیقاتی و استفاده از ظرفیتهای پژوهشی و علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی برای افزایش بهره وری و سطح کیفی تولیدات واحدهای صنعتی منعقد شده اند.

بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ایران با حضور در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از این شهرک و تعدادی از واحدهای دانش بنیان و آموزشی آن بازدید کرد.

دكتر سورنا ستاري در ادامه برنامه‌هاي سفر خود به آذربايجان‌غربي به همراه مهندس سعادت استاندار آذربايجان غربي در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه حضور يافت و از نزدیک با فعالیت های واحدهای مستقر در آن آشنا شد و در جريان مسائل و مشکلات اين شركت‌ها نيز قرار گرفت.

همچنین وی به همراه هیأت همراه از نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی که به همت دانشگاه جامع علمی و کاربردی و با همکاری شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در شهرک فناوری ارومیه دایر می باشد، بازدید کرد.

گفتنی است شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه در کیلومتر یک جاده جانوسلو به مساحت 32 هکتار واقع شده است و در حال حاضر تعداد 23 شرکت دانش بنیان و فناور و مراکز علمی و آموزشی در مرکز خدمات کسب و کار آن مستقر می باشند.

آگهی مناقصه عمومی يك مرحله ای با ارزیابی کیفی توسعه خوشه بسته بندی عسل آذربایجان غربی

آگهی مناقصه عمومی يك مرحله ای با ارزیابی کیفی توسعه خوشه بسته بندی عسل آذربایجان غربی

ادامه مطلب...

حضور 5 شرکت دانش بنیان آذربایجانغربی در پنجمین نمایشگاه علم تا عمل


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از حضور تعداد 5 شرکت دانش بنیان آذربایجانغربی در نمایشگاه علم تا عمل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، علی اکبر عسکری با بیان این مطلب افزود: 11 شركت دانش بنيان مستقر در شهرك فناوري الكترونيك و صنايع غذايي اروميه و مركز خدمات فناوري و كسب و كار و نيز شهركهاي صنعتي استان از سوي شركت شهركهاي صنعتي آذربایجانغربی براي شركت در پنجمين نمايشگاه علم تا عمل شناسايي و معرفي شد كه از این بین 5 شركت فناورو دانش بنيان در این نمايشگاه حضور یافتند.

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه از سوم لغایت پنجم اسفند ماه در محل مصلای امام خمینی تهران برگزار شد، افزود: اين نمايشگاه با رسالت بازارسازي مناسب و اشتغالزايي بالا با استفاده از محصولات دانش بنيان و دستاوردهاي فناورانه برگزار شد.

عسکری هدف اصلی این نمایشگاه و جشنواره را به تصویر کشیدن توان استانهای مختلف در اقتصاد دانش بنیان دانست و تصریح کرد: بدین منظور پنجمین نمایشگاه و جشنواره در سه سطح شرکت کنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و برگزیدگان ملی برگزار شد.

وی در ادامه افزود: شرکتهای اورمان طرح گستر، بتادنت ماكو و ليو ايجاد درخشان در بخش طرحهای برگزیده و شرکتهای  ايمن الكترونيك باختران و اروم ارتباط سامان در بخش غرفه استاني حضور داشتند.

خاطر نشان می گردد در دومین روز از برگزاری این نمایشگاه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی بهمراه معاون برنامه ریزی استاندای آذربایجانغربی با حضور در این نمایشگاه از قسمتهای مختلف آن بازدید کردند.

برگزاری هشتمین تور صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در سالجاری


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری هشتمین تور صنعتی این شرکت با بازدید از واحدهای تولیدی استان کردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، علی اکبر عسکری با بیان اینکه تعداد 18 نفر از مدیران واحدهای تولیدی در این تور صنعتی حضور داشتند، افزود: شرکت کنندگان در این تور صنعتی از واحدهای صنایع خودرو سازی، تولیدکنندگان mdf و مبل جنوب استان بوده اند.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>