بازدید مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی صبح امروز با حضور در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از این شهرک بازدید و در جریان امورات آن قرار گرفت.

علی اکبر عسکری در جریان بازدید از این شهرک با بیان اینکه این شهرک بعنوان یکی از سه شهرک فناوری در حال بهره برداری در کشور می باشد ، گفت: شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از ظرفیتهای بسیاری برخوردار می باشد.

وی با اشاره به اینکه ساختمان برج خدمات فنی و مهندسی شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه در زیربنایی به مساحت بالغ بر 8 هزار متر ایجاد شده است، افزود: تعداد 37 دفتر قابل واگذاری در این شهرک ایجاد شده است که در حال حاضر 26 شرکت دانش بنیان و فناور مستقر می باشند.

گفتنی است مدیر عامل شرکت در ادامه با حضور در معاونت صنایع کوچک شرکت در جریان اقدامات این معاونت قرار گرفت و دستورات و رهنمودهای لازم را صادر کرد.

برگزاری دوره اخلاق ویژه مدیران دستگاههای دولتی آذربایجانغربی در شهرک فنآوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


دوره اخلاق ویژه مدیران دستگاهها و ارگانهای اجرایی استان با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجانغربی و امام جمعه ارومیه در سالن اجتماعات شهرک فنآوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار شد.

علی اکبر عسکری، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این دوره با بیان اینکه هدف تمامی مدیران و کارکنان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، ابراز امیدواری کرد: بتواند منشاء اقدامات موثر در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان شود.

این دوره که به اهتمام ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار می شود و شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی میزبانی این دوره را برعهده گرفته بود.

 

معرفی علی اکبر عسکری بعنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در مراسمی که در سالن اجتماعات شرکت برق برگزار شد ضمن تقدیر از صابر پرنیان ، علی اکبر عسکری بعنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی معرفی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر در آذربایجان غربی  118 هزار نفر بیکار وجود دارد که این افراد اغلب تحصیل کرده هستند، اظهار داشت: اگر تغییر در مدیریت نباشد پویایی در سازمان ایجاد نخواهد شد.

علیرضا رادفر با بیان اینکه مردم با ابزاری به نام انتخابات تغییر در روش‌ها و مدیریت را از دولت‌ها می‌خواهند، ادامه داد: این جابه‌جایی‌ها امری مسلم و اجتناب‌ناپذیر است و باید این تغییرات را به فال نیک گرفت.

وی با بیان اینکه از حدود 2 هزار و 400 واحد صنعتی در استان حدود یک هزار و 249 واحد در حال تعطیلی و نیمه فعال است اظهار داشت: یکی از محل‌هایی که می‌تواند در موضوع کاهش نرخ بیکاری، حل مسائل و مشکلات اقتصادی و ایجاد رونق اقتصادی کمک کند استقرار شهرک‌های صنعتی و صنایع به خصوص صنایع کوچک در این شهرک‌ها است.

ادامه مطلب...

علی اکبر عسکری مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذرایجانغربی شد


با حکمی از سوی وزیر صنعت ، معد ن وتجارت علی اکبر عسکری بعنوان رئیس هیئت مدیره  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی علی اکبر عسکری از جانبازان هشت سال دفاع مقدس می باشد. وی مدرک کارشناسی مهندسی صنایع را از دانشگاه امیرکبیر اخذ نموده و دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA و دانشجو دوره تکمیلی دکتری میباشد.

سوابق مهندس علی اکبر عسکری:

 • عضویت در کمیته ها و کارگروه های صنعت و معدن، اشتغال و سرمایه گذاری استان (1376-1380)
 • مسئول کمیته نظارت بر عملکرد طرح بنگاههای زودبازده اقتصادی استان (1384-1385)
 • مسئول دبیرخانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت؛ استانداری (1385-1389)
 • مسئول امور پناهندگان دفتر امور اتباع (1389 تا اکنون)
 • حضور در جبهه های حق علیه باطل به مدت 19 ماه و دارای 40% جانبازی
 • عضو انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران
 • عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و دبیر حزب در استان آذربایجان غربی از بدو تاسیس
 • رییس ستاد انتخاباتی دوره دهم ریاست جمهوری
 • رییس ستاد انتخاباتی دوره یازدهم ریاست جمهوری (دکتر حسن روحانی)
 • معاون فرماندار سلماس (1376-1380)
 • معاون فرماندار نقده (1380-1382)
 • فرماندار شاهین دژ (1382-1383)

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی ساعت 13 روز سه شنبه 20 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر شرکت نیروی برق برگزار خواهد شد.

فراخوان آگهي ارزيابي كيفي پيمانكار


فراخوان
آگهي ارزيابي كيفي پيمانكار
به استناد ماده 7 آيين نامه اجرايي بند ج ماده (12) قانون برگزاري مناقصات ابلاغي طي بخشنامه 84136/ت 33560هـ -1385/7/16 هيات محترم وزيران بدينوسيله جهت انجام مراحل قانوني ارزيابي كيفي براي پروژه هاي زير با ارايه مشخصات پروژه مندرج در جدول ذيل دعوت مي گردد.
رديفدستگاه مناقصه گزارموضوع مناقصهبرآورد هزينه اجراي كاررشته و گروه پيمانكاراتمام مهلت خرید اسناد ارزیابیمهلت پاسخ به فراخوان و تکمیل اسناد ارزيابي و عودت
1كارفرما: شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجانغربياجراي خط انتقال ، شبکه توزیع و مخزن آب ، تجهیز واجرای اتاقک سرچاهی شهرکها و نواحی صنعتی استانحدوداً تا مبلغ20000ميليون ريال برای هر شهرک/ ناحیهپايه 5 آب و بالاتریک هفته از تاریخ انتشار نوبت دوم آگهی در روزنامهپانزده(15) روز پس از آخرین مهلت خرید اسناد ارزیابی
2كارفرما: شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجانغربياجراي شبکه جمع آوری فاضلاب شهرکها ونواحی صنعتی استانحدوداً تا مبلغ20000ميليون ريال برای هر شهرک/ ناحیهپايه 5 آب و بالاتریک هفته از تاریخ انتشار نوبت دوم آگهی در روزنامهپانزده(15) روز پس از آخرین مهلت خرید اسناد ارزیابی
3كارفرما: شركت شهركهاي صنعتي استان آذربايجانغربياجرای ساختمانهای اداری و آتش نشانی شهرکها و نواحی صنعتی استانحدوداً تا مبلغ20000ميليون ريال برای هر شهرک/ ناحیهپايه 5 ساختمان و ابنیه و بالاتریک هفته از تاریخ انتشار نوبت دوم آگهی در روزنامهپانزده(15) روز پس از آخرین مهلت خرید اسناد ارزیابی
شرایط پیمانکاران متقاضی :
الف) داشتن ظرفیت خالی اجرای کار
ب) داشتن توان فنی ومالی
ج) دارا بودن حداقل پایه 5 و بالاتر در رشته و گروه پیمانکاری مورد نظر از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری اسلامی ایران
د ) ارائه تصویر کد اقتصادی و شناسه ملی
محل دريافت اسناد ارزيابي توان اجراي كار :
اروميه - بلوار شهيد بهشتي جنب كوي هنرجويان- كدپستي 5715946871- صندوق پستي 1374 دبيرخانه شركت شهركهاي صنعتي   آذربايجانغربي
شركت شهركهاي صنعتي آذربايجان غربي

تجلیل از واحد تولیدی مارال صنعت ارومیه بعنوان واحد نمونه صادراتی


معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از انتخاب واحد تولیدی مارال صنعت ارومیه بعنوان واحد نمونه صادراتی در همایش تجلیل از واحدهای صادراتی صنایع کوچک خبر داد.

روشن منش در گفتگو با روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با بیان این مطلب افزود: همایش تجلیل از واحدهای صادراتی صنایع کوچک با همت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه 10 واحد تولیدی صنایع کوچک استان بعنوان واحدهای نمونه برتر صادراتی انتخاب شده بودند، تصریح کرد: در این همایش از واحد تولیدی مارال صنعت ارومیه بعنوان واحد نمونه صادراتی توسط مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و رئیس سازمان توسعه تجارت تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است واحدهای تولیدی آذر باتری ارومیه، شروین مهاباد، فرش افشار زرینه ، فرش ابریشم میاندوآب ، شلر مهاباد، آتار درب ، افرا درب سلماس، شهد دانه خوی، بتادنت ماکو و مارال صنعت ارومیه بعنوان واحدهای برتر صادراتی آذربایجانغربی انتخاب شده بودند.

برو به صفحه       >>  
آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي با ارزيابي كيفي sysadmin @ (شنبه 10 آبان 1393 - 13:08:12) (اخبار شرکت)
کارگاه آموزشی اصول و فنون تبلیغات تجاری sysadmin @ (شنبه 3 آبان 1393 - 13:09:05) (اخبار شرکت)