بازديد مدير عامل شركت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از شهرك صنعتي تکاب


مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان غربي با حضور در شهرك صنعتي تكاب از این شهرك صنعتي بازديد کرد و طي نشستی با مديران محترم واحدهاي صنعتي؛ از نزديك در جريان مشكلات واحدهای تولیدی قرار گرفت.

تعامل مؤثر بانك هاي عامل، اعطاي تسهيلات با نرخ بهره پايين و مساعدت بيش از پيش دستگاه هاي خدمات رسان عمده نيازمندي هاي مطرح شده توسط مديران واحدهاي صنعتي در اين ديدار بود.

عسکری در ادامه با حضور در واحد صنعتي در شرف بهره برداري "شركت صنعتي بومرنگ آسيا" و نيز واحدهاي صنعتي فعال " صنايع غذايي يدّي بلاغ افشار" و " سنگبري بلورين تكاب" از این واحدهای تولیدی بازدید کرد.

برگزاری مراسم درختکاری در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


همزمان با 15 اسفند و روز درختکاری مراسمی در فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه برگزار شد.

این مراسم که با حضور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، ریاست سازمان جهاد کشاورزی ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، صاحبان صنایع ، اعضای تشکلهای مردم نهاد حامی محیط زیست و دانشجویان دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار گردید، تعداد 450 اصله نهال در فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه غرس شد.

ادامه مطلب...

بازدید استاندار آذربایجان غربی از اولين نمايشگاه اشتغال و توسعه كارآفريني در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


استاندار آذربایجانغربی با حضور در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه به همراه رئيس دانشگاه جامع علمي و كاربردي و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان از اولين نمايشگاه اشتغال و توسعه كارآفريني بازديد کرد.

مهندس سعادت در این بازدید با حضور در غرفه های اين نمايشگاه از نزدیک با روند توليدات ارائه شده در نمايشگاه  آشنا شد.

غرفه داران و دانشجويان و اساتيد شركت كننده در اين نمايشگاه نيز ضمن ارائه توضيحات در خصوص محصولات توليدي خود ، مسائل و ايده هاي خود را با استاندار آذربايجان غربي مطرح کردند.

گفتني است اين نمايشگاه با حضور اساتيد و دانشجويان مراكز وابسته به دانشگاه جامع علمي و كاربردي و مراكز فني و حرفه اي برادران و خواهران و پارك علم و فناوري در23 غرفه از نهم اسفند ماه در مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك فناوري اروميه شروع و تا يازدهم اسفند ماه داير خواهد بود.

برگزاری کارگاه خلاقیت و کسب و کار، برگزاری workshop‌های متنوع و رایگان با ارائه گواهی، معرفی رشته‌ها و مشاغل قابل احراز دانشگاه، بررسی ایده‌ها و اهدای جوایز به ایده‌های برتر در اختتامیه و نمایشگاه مشاغل، خدمات فنی و مهندسی، معدن، كشاورزي، صنعت، صنایع دستی، صنایع غذایی، گرافیک، مالتی مدیا، مد، لباس و برگزاری مسابقات متنوع از محورهای برگزاری اولين نمایشگاه اشتغال و توسعه كارآفريني است.

1

برگزاری اولين نمايشگاه اشتغال و كارآفريني در شهرک فناوی الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری اولین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه خبر داد و افزود: این نمایشگاه به همت دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان و همکاری شرکت شهرکهای صنعتی برگزار شد.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه این نمایشگاه نهم اسفند ماه با حضور مقامات استانی افتتاح و شروع بکار کرد، اظهار داشت: این نمایشگاه تا 11 اسفند و در محل نمایشگاه دائمی شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی دائر می باشد.

وی با اشاره به اینکه تعداد 24 غرفه در این نمایشگاه دائر شده است ، افزود: غرفه هایی از دانشگاه صنعتي اروميه، شهرداري، سازمان جهاد كشاورزی، اداره كل فني و حرفه ای، سازمان مديريت صنعتی، جمعيت هلال احمر، نيروي انتظامی و مراكز آموزشی دانشگاه جامع علمي كاربردی شركت کرده اند.

عسکری تصریح کرد: غرفه ای نیز متعلق به شهرك فناوری الكترونيك و صنايع غذايی در این نمایشگاه مستقر شده است كه به معرفی شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه و برنامه های حمایتی معاونت صنایع کوچک می پردازد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با بیان اینکه همزمان با برگزاري نمايشگاه، كارگاه هاي آموزشي نيز براي ارتقاع سطح علمي و تجربيات كارآفرينان برگزار مي شود، گفت: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با حضور در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از این شهرک و نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی بازدید کرد.

دعوت به ثبت نام در دهمین جشنواره کارآفرینان برتر


نظر به آغاز فرآیند ثبت نام کارآفرینان برتر دهمین جشنواره استانی و ملی از علاقمندان و تلاشگران عرصه های اقتصادی دعوت می شود با مراجعه به وب سایت www.karafarinanebartar.ir از طریق تکمیل فرمهای مربوطه نسبت به ثبت نام و شرکت در جشنواره اقدام نمایند.

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با دانشگاه جامع علمی و کاربردی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان خبر داد و افزود: این تفاهم نامه در راستای ایجاد و گسترش همفکری و همکاریهای آموزشی و پژوهشی فیمابین امضا شد.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه این تفاهم نامه در 7 ماده به امضاء رسیده است، گفت: این تفاهم نامه برای مدت یکسال منعقد شده است و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید می باشد.

وی با بیان اینکه هدف این تفاهم نامه اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی تا مرحله تبیین دانش فنی می باشد، خاطر نشان کرد: تربیت نیروهای انسانی متخصص در قالب دوره های آموزشی، ارائه سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاههای آموزشی کوتاه مدت، راه اندازی و تکمیل مراکز آموزشی و پژوهشی مورد نیاز ، هدایت و حمایت از پایان نامه های تحصیلی و دیگر موارد از جمله اهداف انعقاد این تفاهم نامه می باشد.

عسکری با اشاره به اینکه در دهه مبارک فجر امسال نیز دو تفاهم نامه دیگر با دانشگاه ارومیه و دانشگاه صنعتی منعقد شده است، اظهار داشت: این تفاهم نامه ها در راستای افزایش همکاریهای علمی و تحقیقاتی و استفاده از ظرفیتهای پژوهشی و علمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی برای افزایش بهره وری و سطح کیفی تولیدات واحدهای صنعتی منعقد شده اند.

برو به صفحه       >>