اولین هم اندیشی بانکداری صنایع کوچک برگزار می شود

اولین هم اندیشی بانکداری صنایع کوچک با هدف بررسی راه اندازی معاونت صنایع کوچک بانک صنعت و معدن و به منظور هم افزایی، تعاملات سازنده و رفع اشکلات فی‌مابین، 6خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب...

راه اندازی فن بازار منطقه ای عاملی در جهت توسعه بازار و گسترش فناوری در صنعت


سرپرست معاونت صنايع كوچك شركت در بازدید از شركت دانش بنيان اروم زيست تاك گفت: با راه اندازي فن بازار منطقه اي می توان به توسعه بازار و رسوخ فناوري در كليه ابعاد منجمله صنايع غذايي کمک کرد.

ادامه مطلب...

برگزاری 66 عنوان دوره آموزشی توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در سال 93


مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی گفت: به منظور ارتقای سطح دانش و مهارت فعالان بخش صنعت و تولید اعم از مدیران واحدهای صنعتی و مدیران و کارگران بخش تولید در شهرکها و نواحی صنعتی استان تعداد 66 عنوان دوره آموزشی توسط این شرکت در سال 1393 برگزار شد.

ادامه مطلب...

بازدید دانشجویان دانشگاه صنعتی از شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


سرپرست معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از بازدید تعدادی از دانشجویان برق دانشگاه صنعتی ارومیه از ساختمان مركز خدمات فناوري و كسب و كار شهرك فناوري الكترونيك و صنايع غذايي خبر داد.

ادامه مطلب...

انعقاد تفاهم نامه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با شرکت نمایشگاههای بین المللی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از انعقاد تفاهم نامه همکاری این شرکت با شرکت نمایشگاههای بین المللی استان خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کار در شهرکهای صنعتی مهاباد و سلماس


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کاردر شهرکهای صنعتی سلماس و مهاباد خبر داد و گفت: این کارگاه در ادامه اجرای برنامه های آموزشی ویژه شاغلین و مدیران واحدهای صنعتی شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>