برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق برای واحدهای تولیدی شهرکهای صنعتی ارومیه


معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری دوره آموزشی اطفاء حریق از سلسله دوره های HSE برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی ارومیه خبر داد.

ادامه مطلب...

10تیرماه ، روز صنعت و معدن

تکمیل فرم واحدهای بهره بردار جهت استفاده در کتابچه شهرکها و نواحی صنعتی

قابل توجه واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان
این شرکت در نظر دارد در راستای قرارداد منعقده نسبت به جمع آوری اطلاعات واحدهای به بهره برداری براساس جدول پیوستی برای تهیه کتابچه راهنمای شهرکها و نواحی صنعتی اقدام نماید. لذا خواهشمند است جهت تسریع در امور و تهیه کتابچه مذکور که به تیراژ 1000 نسخه تهیه و انتشار خواهد یافت، نسبت به دریافت فایل و تکمیل آن و ارسال به شماره نمابر 33440179 اقدام نمایید. با تشکر

جهت دریافت فایل مربوط دانلود را کلیک نمایید.

فراخوان طرحهای پژوهشی ومطالعاتی شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجانغربی


به اطلاع می رساند شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجانغربی در راستای اولویت های تحقیقاتی و ابلاغ بسته اجرائی نحوه انجام طرحهای پژوهشی ومطالعاتی از سوی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در نظر دارد، نسبت به انجام طرحهای پژوهشی ومطالعاتی در خصوص محور های  ذیل اقدام نماید. به همین منظور از کلیه پژوهشگران، دانشگاهيان و مراکز تحقیقاتی (داراي مجوز از مراجع ذيربط) دعوت به همکاری می نماید.لذا علاقه مندان می توانند موضوعات وعناوین خود را با توجه به محور های پیشنهادی این شرکت انتخاب ونسبت به تکمیل فرمهای پیوستی حداکثر تا آخر وقت اداری روزپنج شنبه مورخ 11/04/1394همراه با لوح فشرده ،word   با فونت 14  BNazanin حضوراً به دبیرخانه شرکت به آدرس ارومیه –خیابان شهید بهشتی – جنب کوی هنرجویان ارائه نمایند .

دریافت فایل ها

««محورهای پژوهشی ومطالعاتی مورد نظر»»

ارتقاء بهره وری در صنایع کوچک

ارتقاءکیفیت محصولات واحدهای صنعتی کوچک

ارتقاءرقابت پذیری واحدهای صنعتی کوچک

افزایش بهره وری انرژی واحدهای صنعتی کوچک

تحقیق وتوسعه ارتقاء فناوری واحدهای صنعتی کوچک

تدوین سند راهبردی صنایع کوچک

بهره برداری از شهرک فناوری، مراکز خدمات فناوری وکسب وکار

در دیدار با هیئت تجاری سلیمانیه عراق مطرح شد: ضرورت توجه بیشتر واحدهای تولیدی آذربایجان غربی به بازار مصرف کشور عراق


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در نشست با هیئت تجاری از سلیمانیه کشور عراق بر توجه بیشتر واحدهای تولیدی استان برای یافتن بازارهای جدید در کشور عراق تأکید کرد.

علی اکبر عسکری در این نشست که با حضور رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان و دبیر اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاروزی ارومیه و تعدادی از صنعتگران با نمایندگان شرکت شهرکهای صنعتی عراق برگزار شد، افزود: مردم ایران و عراق دارای سلایق و فرهنگ نزدیک به هم هستند و صنعتگران استان باید با شناسایی نیازهای طرف مقابل و تولید محصولات کیفیت مدار در جهت بهبود وضعیت خود اقدام نمایند.

ادامه مطلب...

واگذاری امور شهرک به صنعتگران عاملی در جهت خلاقیت و صرفه جویی در هزینه ها


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی با اشاره به واگذاری امورات شهرکها و نواحی صنعتی به صنعتگران از طریق شرکتهای خدماتی شهرکها و نواحی صنعتی گفت: واگذاری امور شهرک به صنعتگران می تواند عاملی در جهت خلاقیت و صرفه جویی در هزینه ها باشد که نمونه بارز آن را می توان در شهرک صنعتی ماکو مشاهده کرد.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>