دوره آشنایی با قوانین مالیاتی و نحوه تنظیم دفاتر در شهرک صنعتی خوی برگزار شد


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری دوره آشنایی با قوانین مالیاتی و نحوه تنظیم دفاتر مالیاتی برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی شمال استان خبر داد.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه این دوره در مرکز ارتقاء مهارت شهرک صنعتی خوی برگزار شد، افزود: در این کارگاه تعداد 35 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی خوی، سلماس، ماکو و چایپاره حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه این دوره با همت معاونت صنایع کوچک شرکت و با همکاری اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجان غربی برگزار شد، تصریح کرد: این کارگاه به منظورافزایش سطح آگاهی مودیان مالیاتی در حوضه صنعت برگزار شد که ریاست اداره مالیاتی استان بعنوان مدرس در این کارگاه حضور داشتند.

عسکری خاطر نشان کرد: دوره مذکور در شهرستان ارومیه برگزار شده است و در نظر داریم تا روز یکشنبه 6 اردیبهشت نیز این کارگاه را برای واحدهای صنعتی مستقر در شهرکهای صنعتی جنوب استان، در شهرک صنعتی میاندوآب برگزار کنیم.

همکاری بیشتر شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی و شرکت نمایشگاههای بین المللی


سرپرست معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از همکاری بیش از پیش شرکت شهرکهای صنعتی و شرکت نمایشگاههای بین المللی استان براساس تفاهم نامه ای مشترک خبر داد.

ادامه مطلب...

جلسه معاونت صنایع کوچک شرکت با عاملين خوشه هاي صنعتي و انجمن فراگير عرقيات گياهي و نقل و بيدمشك


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی جلسه اي مشترك با حضور عاملين خوشه هاي صنعتي استان و انجمن فراگير عرقيات گياهي و نقل و بيدمشك برگزار شد.

ادامه مطلب...

افزایش همکاری شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با مرکز صدا و سيماي استان


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از افزایش همکاری این شرکت با مرکز صدا و سیمای استان در جهت توانمند سازی واحدهای صنایع کوچک استان خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاری آموزش های کاربردی در حوزه صنایع غذایی و خوشه های صنعتی


سرپرست معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی از برگزاری نشست مشتركي با رئيس و معاونين آموزش، پژوهش و تحصيلات تكميلي دانشكده صنايع غذايي در راستاي توافقنامه منعقده با دانشگاه اروميه خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاری دوره آشنایی با قوانین مالیاتی و نحوه تنظیم دفاتر مالیاتی در شهرک فناوری ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین مالیاتی و نحوه تنظیم دفاتر مالیاتی در سالن کنفرانس شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه خبر داد.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>  
اطلاعیه در خصوص تسلیم اظهارنامه های مالیاتی sysadmin @ (سه شنبه 11 فروردين 1394 - 10:05:42) (اخبار شرکت)