همکاری واحدهای تولیدی با شرکتهای خدماتی عاملی در جهت بهبود وضعیت شهرک صنعتی بوکان


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان بوکان با اشاره به واگذاری شهرک صنعتی بوکان به شرکت خدماتی خواستار همکاری بیش از پیش واحدهای تولیدی این شهرک صنعتی با شرکت خدماتی جهت بهبود شرایط شهرک صنعتی بوکان شد.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه طبق اصل 44 قانون اساسی اداره امور شهرکها و نواحی صنعتی از طریق شرکتهای خدماتی به خود واحدهای تولیدی واگذار شده است، تصریح کرد: واحدهای تولیدی با ارائه به موقع حق شارژ و آب بهاء می توانند یاری رسان شرکتهای خدماتی در ارائه هر چه بهتر خدمات به صنعتگران و بهبود فضای کسب و کار و وضعیت عمومی شهرک صنعتی شوند.

ادامه مطلب...

برگزاری نمایشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران


برگزاری نمایشگاه اختصاصي جمهوري اسلامي ايران در زمينه هاي نفت و گاز، آب و برق، مصالح ساختماني و خدمات فني و مهندسي از تاريخ 27 لغايت 30 بهمن ماه سالجاري

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای 33489606 و 33489616 تماس حاصل نمایید.

نخستین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام واحد های صنعتی در سامانه نخستین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی بر روی آیکون زیر کلیک نمایید.

1

نشست معاون صنایع کوچک شرکت با معاونت پژوهشی دانشگاه ارومیه


 

جلسه ای با حضور معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و معاونت پژوهشي دانشگاه اروميه و مدير دفتر ارتباط صنعت و كار آفريني دانشگاه برگزار شد.

در اين جلسه ضمن تبادل نظر در خصوص گسترش همكاري هاي في مابين در جهت برگزاري تورهاي صنعتي دانشجويي و استفاده از توان اساتيد دانشگاه اروميه در ارائه خدمات مشاوره اي و پژوهشي و همكاري در راه اندازي كلينيك صنعت و توسعه كسب و كار مواردي مطرح شد.

نهايتا مقرر شد در راستاي عملياتي نمودن همكاري هاي في مابين، تفاهم نامه همكاري مشترك تهيه و به امضاي دو طرف برسد. در ضمن در خصوص گسترش همكاري ها از معاونت پژوهشي دانشگاه اروميه دعوت شد تا از شهرك فناوري الكترونيك و صنايع غذايي اروميه بازديد نمايند.

برگزاری تعداد 46 دوره آموزشی توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در سالجاری


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت : در سالجاری 46 دوره آموزشی توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی برگزار شده است.

علی اکبر عسکری با بیان این مطلب افزود : با برگزاری این تعداد دوره آموزشی به 1270 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و نیز کارآفرینان و سرمایه گذاران در سه حوزه مدیریتی ، کارآفرینی و مهارتی آموزشهای لازم داده شد.

وی با اشاره به انعقاد 2 قرارداد برگزاری دوره های مدولار صنایع کوچک ابراز امیدواری کرد: با برگزاری و اتمام این دوره های آموزشی تعداد افراد آموزش دیده در پایان سالجاری به رشد قابل توجهی داشته باشد.

3

ادامه مطلب...

برگزاری نمايشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته


برگزاری نمايشگاه صنعت خودرو و قطعات وابسته

زمان : 28 بهمن الي 1 اسفند ماه سالجاري

مکان: محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان سمنان

با حضور شركتهاي تأمين كننده قطعات (سايپا، عقاب افشان، تيراژه ماشين  و پويا خودرو)

مزایای شرکت: 50% تخفيف ويژه براي واحدهاي صنعتي مستقر در شهركها و نواحي صنعتي كشور در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 33489606 ویا 33489616 داخلی 18 تماس حاصل نمایید.

برو به صفحه       >>