ایام سوگواری حضرت اباعبدالله حسین (ع) و یارانشان بر همگان تسلیت باد

سعی کن حرص و طمع خانه خرابت نکند / غافل از واقعه روز حسابت نکند
ای که دم می زنی از عشق حسین بن علی / آنچنان باش که ارباب جوابت نکند . .


عالم همه قطره و دریاست حسین ، خوبان همه بنده و مولاست حسین ، ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش ، از بس که کَرَم دارد و آقاست حسین

کارگاه آموزشی اصول و فنون تبلیغات تجاری


شرکت شهرکهای صنعتی  آذربایجانغربی با همکاری فرمانداری شهرستان میاندوآب کارگاه آموزشی اصول و فنون تبلیغات تجاری برای واحدهای تولیدی جنوب استان را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، این کارگاه آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان واحدهای تولیدی شهرکها و نواحی صنعتی جنوب استان در سالن اجتماعات فرمانداری میاندوآب برگزار شد.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این دوره با بیان اینکه برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی از اولویتهای کاری معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی محسوب می شود، اظهار کرد: در سالجاری تعداد 20 دوره و سمینار آموزشی برگزار شده که تعداد 800 نفر در این سمینارها و دوره های آموزشی حضور داشته اند.

ادامه مطلب...

دیدار مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی با حضور در دفتر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وی دیدار کرد.

صابر پرنیان در این دیدار ضمن تقدیر از پیگیریهای مهندس قاضی پور در خصوص شناسایی و رفع مشکلات صنعتگران شهرکهای صنعتی ابراز امیدواری کرد؛ با حمایتهای همه جانبه مسئولین و بهبود شرایط تولید شاهد رونق صنعت در استان باشیم.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی در شهرک تخصصی کانی غیر فلزی خوی بعنوان اولین شهرک تخصصی استان اظهار داشت: قطعا حمایت و پیگیرهای نمایندگان محترم استان که در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور دارند در اجرایی کردن برنامه های صنعتی و تولیدی استان نقش برجسته ای را داشته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار ضمن ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته شرکت شهرکهای صنعتی در جهت تکمیل زیرساختهای شهرکها و نواحی صنعتی خواستار توجه ویژه جهت رفع مشکلات شهرکها و نواحی صنعتی جهت بهبود شرایط کاری واحدهای تولیدی شد.

قاضی پور ضمن پیگیری وضعیت گازرسانی به واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه گفت: با آغاز فصل سرما در جهت کاهش هزینه های انرژی واحدهای تولیدی و کاهش بهای تمام شده محصولات باید توجه ویژه ای به گازرسانی به واحدهای تولیدی در شهرکها و نواحی صنعتی صورت گیرد.

واگذاری دوازدهمین شهرک صنعتی آذربایجانغربی به شرکتهای خدماتی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از واگذاری دوازدهمین شهرک و ناحیه صنعتی استان به شرکتهای خدمات رسان شهرک خبر داد.

صابر پرنیان با بیان این مطلب اظهار داشت: در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری اداره امور شهرکها و نواحی صنعتی به شرکتهای خدماتی شهرک صنعتی خوی نیز به شرکت خدماتی شهرک صنعتی خوی واگذار شد.

وی افزود: تا کنون 10 شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی مشمول به شرکتهای خدماتی مربوطه واگذار شده بود که شهرک صنعتی خوی نیز دوازدهمین شهرک صنعتی می باشد که به این شرکتها واگذار شد.

پرنیان با اشاره به اینکه اعضای شرکتهای خدماتی از بین مدیران واحدهای تولیدی انتخاب می شوند ، تصریح کرد: با واگذاری شهرکها و نواحی صنعتی به شرکتهای خدماتی اداره امور شهرکها و نواحی به دست واحدهای تولیدی هر شهرک و ناحیه صنعتی واگذار می شود و می توان عاملی در جهت همکاری بیشتر واحدهای تولیدی در بهبود وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی باشد.

عدم افزایش قیمت زمین در شهرکها و نواحی صنعتی آذربایجانغربی در سه ماهه سوم سالجاری


در راستای حمایت از تولید و ایجاد مشوق برای سرمایه گذاری در بخش صنعت شرکت شهرکهای صنعتی در سه ماهه سوم سالجاری هیچ گونه افزایش قیمتی در حق انتفاع زمین شهرکها و نواحی صنعتی اعمال نمی کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و به نقل از مدیر عامل شرکت، در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت حمایت از تولید با تصویب هیئت مدیره شرکت قیمت واگذاری در سه ماهه سوم سال با سه ماه دوم تفاوتی نداشته و با همان قیمت واگذار می شود.

گفتنی است در حال حاضر 22 شهرک و ناحیه صنعتی در حال واگذاری در استان آذربایجانغربی وجود دارد که از بین 18 شهرک صنعتی و 4 ناحیه صنعتی می باشد و طی تصمیم مدیر عامل و تصویب در هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان قیمت سه ماهه دوم برای واگذاری به متقاضیان سرمایه گذاری منظور خواهد شد.

گازدار شدن 80 واحد تولیدی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی از تزریق گاز فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه خبر داد و اظهار داشت: با تزریق گاز تعداد 80 واحد تولیدی فعال مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه از نعمت گاز برخوردار شدند.

صابر پرنیان با اشاره به اینکه طول لوله گذاری این پروژه 5400 متر طول بوده است ، افزود: برای اتمام این پروژه مبلغ سه و نیم میلیارد ریال هزینه شده است.

وی با بیان اینکه علمک گذاری برای 65 واحد تولیدی انجام گرفته، تصریح کرد: با انجام تزریق گاز بلافاصله این واحدهای تولیدی به شبکه اصلی متصل خواهند شد.

گفتنی است طی مراسمی با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی و شرکت گاز استان و بعد از افتتاح ایستگاه با تزریق گاز در لوله های گاز رسانی شهرک واحدهای تولیدی فاز توسعه شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه گاز دار شدند.

برو به صفحه       >>