بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی پیرانشهر با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت: حمایت از تولید یک ضرورت است و با توجه به وضعیت منابع آبی باید توجه بیشتری به صنعت داشت و در جهت تغییر الگوی استان از کشاورزی محور به صنعت محور گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی ، صابر پرنیان در نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی پیرانشهر که با حضور نماینده مردم سردشت و پیرانشهر برگزار شد ، اظهار داشت: مشکل آتی تولید مشکلات بازار خواهد بود و نجات کشور نیز در گرو صنعت مزیت محور و صادرات گراست.

ادامه مطلب...

برگزاری دوره آموزشی عارضه یابی و بهره وری ویژه مشاوران مراکز خدمات فناوری و کسب و کار در ارومیه


دوره آموزشی عارضه یابی و بهره وری ویژه مشاوران مراکز خدمات فناوری و کسب و کار صبح امروز در شهرک فناوری الکترونیک صنایع غذایی ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی ، این دوره آموزشی که به همت شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی بر اساس تفاهم نامه فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و شرکت نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این مراسم اظهار داشت: بحث عارضه یابی واحدهای تولیدی و ارائه راهکارهای افزایش بهره وری از ضروریات امروز صنعت و تولید کشور محسوب می شود.

ادامه مطلب...

واگذاری اراضی مورد نظر برای ایجاد اولین شهرک صنعتی تخصصی در آذربایجانغربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از واگذاری اراضی مورد نظر برای ایجاد شهرک صنعتی کانی غیر فلزی خوی بعنوان اولین شهرک صنعتی تخصصی استان خبر داد.

صابر پرنیان با بیان این مطلب افزود: اراضی مورد نظر برای ایجاد شهرک صنعتی کانی غیر فلزی خوی در کمیسیون ماده 21 طرحهای غیر کشاورزی که به ریاست استاندار آذربایجانغربی برگزار شد به میزان 96 هکتار به شرکت شهرکهای صنعتی واگذار شد.

ادامه مطلب...

آغاز بهره برداری رسمی از تصفیه خانه های فاضلاب شهرکهای صنعتی شماره 1 و 2 ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از آغاز بهره برداری از تصفیه خانه های فاضلاب شهرکهای صنعتی شماره 1 و 2 ارومیه خبر داد و افزود: این دو تصفیه خانه در هفته دولت به بهره برداری رسمی رسیدند.

صابر پرنیان در آئین راه اندازی این دو تصفیه خانه فاضلاب گفت: جهت رفع مشکلات زیست محیطی، شرکت شهرکهای صنعتی تصمیم جدی برای رفع این مشکل را دستور کار قرار داد و با پیگیریهای صورت گرفته این دو تصفیه خانه پس از افتتاح در ماههای گذشته فعالیت رسمی خود را آغاز کردند.

ادامه مطلب...

افتتاح بزرگ‌ترین واحد تولیدی لوله‌های پی‌.وی‌.سی شمالغرب کشور در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بزرگ‌ترین واحد تولیدی لوله‌های پی‌.وی‌.سی شمالغرب کشور در شهرک صنعتی شماره 2  ارومیه افتتاح شد.

مدیر عامل کارخانه گروه صنعتی آدا پلاست ارومیه به عنوان بزرگ‌ترین واحد تولیدی لوله‌های پی‌.وی‌.سی شمالغرب کشور در آیین افتتاح این واحد تولیدی اظهار داشت: جواز تاسیس این واحد تولیدی در سال 91 اخذ شده است.

نادر مالک افزود: این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ارزی ثابت و به مبلغ یک میلیون و 200 هزار یورو به بهره‌بلرداری رسیده و حدود 6 میلیارد تومان سرمایه در گردش برای این واحد تولیدی مورد نیاز است.

ادامه مطلب...

برگزاری دومین نشست مشترک خوشه های سنگ کشور در ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در همایش منطقه‌ای صنعت سنگ کشور که به مرکزیت شهرستان ارومیه در سالن آمفی‌تئاتر شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: خام‌فروشی بزرگ‌ترین چالش معادن کشور و آذربایجان غربی محسوب می‌شود، معادنی که به عنوان صنعت جایگزین نفت و محور توسعه استان مطرح است.

صابر پرنیان اضافه کرد: معادن به عنوان محور توسعه مطرح بوده که متاسفانه در استان آذربایجان غربی تبدیل به نگاه حسرت مردم، آلودگی محیط زیست و انتقال ثروت استان به خارج از استان شده و اشتغالی که مردم انتظار داشتند، از معادن بهره ببرند با خام‌فروشی به ناامیدی تبدیل شده است.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>