گردهمایی کارشناسان آموزش معاونتهای صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی کشور در ارومیه برگزار می شود


کارشناسان آموزش معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور صبح امروز در محل شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه با برگزاری نشستی به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی این گردهمایی با حضور مدیر دفتر توسعه بنگاهها و کارآفرینی و کارشناسان معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و کارشناسان آموزش شرکت شهرکهای صنعتی کشور به مدت دو روز در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این نشست با بیان اینکه استان آذربایجانغربی دارای پتانیسل ها و ظرفیتهای فراوان توسعه می باشد، گفت: منطقه آزاد تجاری ماکو بعنوان بزرگترین منطقه آزاد از لحاظ سرزمینی و جغرافیایی و وجود بازارچه های مرزی مختلف از جمله مزیتهای بازرگانی بالفعل موجود در استان می باشند.

ادامه مطلب...

برگزاری تور صنعتی بازدید از شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت: تعدادی از مدیران واحدهای تولیدی شهرک صنعتی میاندوآب با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه از این شهرک صنعتی و تعدادی از واحدهای تولیدی آن بازدید کردند.

علی اکبر عسکری با بیان اینکه این تور صنعتی چهارمین تور برگزار شده شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در سالجاری است، افزود: در نظر داریم تا پایان سال نیز 4 تور صنعتی داخلی و خارجی برگزار نماییم.

وی با بیان اینکه در جریان این تور صنعتی از واحدهای تولیدی دستکش حریر و پاک اندیشان شهرآذر بازدید بعمل آمد، افزود: شرکت تولیدی دستکش حریر از بزرگترین و فعال ترین واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه محسوب می شود و واحد تولیدی پاک اندیشان نیز به تازگی موفق به دریافت جایزه ملی کیفیت در سطح کشور شده است.


tour

 

بازدید مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی صبح امروز با حضور در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از این شهرک بازدید و در جریان امورات آن قرار گرفت.

علی اکبر عسکری در جریان بازدید از این شهرک با بیان اینکه این شهرک بعنوان یکی از سه شهرک فناوری در حال بهره برداری در کشور می باشد ، گفت: شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه از ظرفیتهای بسیاری برخوردار می باشد.

وی با اشاره به اینکه ساختمان برج خدمات فنی و مهندسی شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه در زیربنایی به مساحت بالغ بر 8 هزار متر ایجاد شده است، افزود: تعداد 37 دفتر قابل واگذاری در این شهرک ایجاد شده است که در حال حاضر 26 شرکت دانش بنیان و فناور مستقر می باشند.

گفتنی است مدیر عامل شرکت در ادامه با حضور در معاونت صنایع کوچک شرکت در جریان اقدامات این معاونت قرار گرفت و دستورات و رهنمودهای لازم را صادر کرد.

برگزاری دوره اخلاق ویژه مدیران دستگاههای دولتی آذربایجانغربی در شهرک فنآوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه


دوره اخلاق ویژه مدیران دستگاهها و ارگانهای اجرایی استان با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجانغربی و امام جمعه ارومیه در سالن اجتماعات شهرک فنآوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار شد.

علی اکبر عسکری، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این دوره با بیان اینکه هدف تمامی مدیران و کارکنان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، ابراز امیدواری کرد: بتواند منشاء اقدامات موثر در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان شود.

این دوره که به اهتمام ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان برگزار می شود و شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی میزبانی این دوره را برعهده گرفته بود.

 

معرفی علی اکبر عسکری بعنوان مدیر عامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در مراسمی که در سالن اجتماعات شرکت برق برگزار شد ضمن تقدیر از صابر پرنیان ، علی اکبر عسکری بعنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی معرفی شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر در آذربایجان غربی  118 هزار نفر بیکار وجود دارد که این افراد اغلب تحصیل کرده هستند، اظهار داشت: اگر تغییر در مدیریت نباشد پویایی در سازمان ایجاد نخواهد شد.

علیرضا رادفر با بیان اینکه مردم با ابزاری به نام انتخابات تغییر در روش‌ها و مدیریت را از دولت‌ها می‌خواهند، ادامه داد: این جابه‌جایی‌ها امری مسلم و اجتناب‌ناپذیر است و باید این تغییرات را به فال نیک گرفت.

وی با بیان اینکه از حدود 2 هزار و 400 واحد صنعتی در استان حدود یک هزار و 249 واحد در حال تعطیلی و نیمه فعال است اظهار داشت: یکی از محل‌هایی که می‌تواند در موضوع کاهش نرخ بیکاری، حل مسائل و مشکلات اقتصادی و ایجاد رونق اقتصادی کمک کند استقرار شهرک‌های صنعتی و صنایع به خصوص صنایع کوچک در این شهرک‌ها است.

ادامه مطلب...

علی اکبر عسکری مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذرایجانغربی شد


با حکمی از سوی وزیر صنعت ، معد ن وتجارت علی اکبر عسکری بعنوان رئیس هیئت مدیره  مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی علی اکبر عسکری از جانبازان هشت سال دفاع مقدس می باشد. وی مدرک کارشناسی مهندسی صنایع را از دانشگاه امیرکبیر اخذ نموده و دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA و دانشجو دوره تکمیلی دکتری میباشد.

سوابق مهندس علی اکبر عسکری:

 • عضویت در کمیته ها و کارگروه های صنعت و معدن، اشتغال و سرمایه گذاری استان (1376-1380)
 • مسئول کمیته نظارت بر عملکرد طرح بنگاههای زودبازده اقتصادی استان (1384-1385)
 • مسئول دبیرخانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت؛ استانداری (1385-1389)
 • مسئول امور پناهندگان دفتر امور اتباع (1389 تا اکنون)
 • حضور در جبهه های حق علیه باطل به مدت 19 ماه و دارای 40% جانبازی
 • عضو انجمن اسلامی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران
 • عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی و دبیر حزب در استان آذربایجان غربی از بدو تاسیس
 • رییس ستاد انتخاباتی دوره دهم ریاست جمهوری
 • رییس ستاد انتخاباتی دوره یازدهم ریاست جمهوری (دکتر حسن روحانی)
 • معاون فرماندار سلماس (1376-1380)
 • معاون فرماندار نقده (1380-1382)
 • فرماندار شاهین دژ (1382-1383)

گفتنی است مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی ساعت 13 روز سه شنبه 20 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر شرکت نیروی برق برگزار خواهد شد.

برو به صفحه       >>  
فراخوان آگهي ارزيابي كيفي پيمانكار sysadmin @ (پنجشنبه 15 آبان 1393 - 14:20:12) (اخبار شرکت)
آگهی مناقصه عمومي يك مرحله اي با ارزيابي كيفي sysadmin @ (شنبه 10 آبان 1393 - 13:08:12) (اخبار شرکت)