برگزاری تعداد 25 دوره آموزشی توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در سالجاری


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت : در سالجاری 25 دوره آموزشی توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی برگزار شده است.

علی اکبر عسکری با بیان این مطلب افزود : با برگزاری این تعداد دوره آموزشی به 880 نفر از مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و نیز کارآفرینان و سرمایه گذاران در سه حوزه مدیریتی ، کارآفرینی و مهارتی آموزشهای لازم داده شد.

وی با اشاره به انعقاد 2 قرارداد برگزاری دوره های مدولار صنایع کوچک ابراز امیدواری کرد: با برگزاری و اتمام این دوره های آموزشی تعداد افراد آموزش دیده در پایان آذرماه سالجاری به بیش از 1200 نفر افزایش یابد.

ادامه مطلب...

کلیات طرح توزیع اعتبارات و تسهیلات توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


کلیات طرح توزیع اعتبارات و تسهیلات توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربیدانلود

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی بوکان


نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار این شهرستان و تعدادی از روسای ادارت شهرستان از شهرک صنعتی بوکان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی به نقل از مدیریت شهرک صنعتی بوکان ، محمد قسیم عثمانی در بازدید از شهرک صنعتی بوکان با حضور در واحد تولیدی فرهنگ طعام با مدیران واحدهای تولیدی این شهرک صنعتی نشستی برگزار و در جریان مشکلات این واحدهای تولیدی قرار گرفت.

در جریان این نشست مشکلاتی از قبیل مشکلات مالیاتی، قطعی ناگهانی برق شهرک صنعتی ، وضعیت آب و شبکه انتقال فاضلاب تصفیه خانه و وضعیت پیاده روی برخی از واحدهای تولیدی مطرح ودستورات لازم توسط نماینده مجلس شورای اسلامی صادر شد.

همچنین در این نشست مدیر شهرک صنعتی بوکان نیز به بیان مواردی از قبیل اجرای پروژه های محوطه سازی ، اجرای عملیات شبکه گاز ، حفاری و تجهیز چاه شماره دو ، اجرای شبکه روشنایی ، اجرای شبکه فاضلاب و اتصال کلیه واحدها به آن و اتمام پروژه تصفیه خانه پرداخت.

برگزاری نشست هیأت حل اختلاف و داوری در شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از تعیین تکلیف 7 قرارداد راکد و واحدهای مشمول بدهی در شهرکهای صنعتی استان آذربایجانغربی خبر داد.

علی اکبر عسکری با بیان این مطلب افزود: در جریان جلسه هیأت حل اختلاف و داوری که با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و مدیران واحدهای تولیدی برگزار شد، 5  قرارداد راکد فسخ قطعی، برای 2 قرارداد دیگر در این جلسه رأی اعطاي مهلت صادر گرديد.

وی با بیان اینکه با دعوت از 7 واحد صنعتي هیئت داوری تشکیل شد، افزود: از متراژ کل 11225 مترمربع از کل اراضی مطروحه در این هیئت، برای مقدار 2720 مترمربع راي خاص مالي صادر گرديد و متراژ 8505 مترمربع ازقراردادهاي راكد فسخ گرديد.

عسکری در ادامه ابراز امیدواری کرد: با کوتاه کردن دست واسطه گران از شهرکها و نواحی صنعتی و واگذاری زمین به سرمایه گذاران واقعی شاهد رونق اقتصادی ، ایجاد اشتغال پایدار و تولید ثروت در استان خواهیم بود.

رسالت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی کمک به ایجاد ارزش افزوده و اشتغال پایدار است


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت: رسالت اصلی شرکت شهرکهای صنعتی کمک به ایجاد ارزش افزوده و ایجاد اشتغال پایداراز طریق خدمت به سرمایه گذاران و تولیدکنندگان است.

علی اکبر عسکری در نشست با کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی که در محل نمازخانه شرکت برگزار شد با بیان این مطلب ، افزود: باید خدمت گذاری در مجموعه شرکت را افتخاری برای خود بدانیم و در جهت رسیدن به اهداف سازمانی از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی با اشاره به نامگذاری سالجاری بعنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: این نامگذاری در ذیل بحث اقتصاد مقاومتی و سیاستگذاری های کلان اقتصادی شکل گرفته است که شرکت شهرکهای صنعتی نیز بعنوان جزئی از ابزارهای رسیدن به این هدف باید همسو و همگام با آن قدم بردارد.

عسکری به اشاره به اینکه شرکت شهرکهای صنعتی، شرکتی توسعه ای است و توسعه زیرساختها از اولویتهای کاری آن به حساب می آید، بیان داشت: باید با تلاش و پیگیریهای بیشتر زمینه توسعه عملیات اجرایی و زیرساختی را فراهم آوریم تا بتوانیم شاهد بهبود وضعیت شهرکها و نواحی صنعتی استان باشیم.

ادامه مطلب...

گردهمایی کارشناسان آموزش معاونتهای صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی کشور در ارومیه برگزار می شود


کارشناسان آموزش معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور صبح امروز در محل شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه با برگزاری نشستی به تبادل نظر پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی این گردهمایی با حضور مدیر دفتر توسعه بنگاهها و کارآفرینی و کارشناسان معاونت صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و کارشناسان آموزش شرکت شهرکهای صنعتی کشور به مدت دو روز در شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار می شود.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در این نشست با بیان اینکه استان آذربایجانغربی دارای پتانیسل ها و ظرفیتهای فراوان توسعه می باشد، گفت: منطقه آزاد تجاری ماکو بعنوان بزرگترین منطقه آزاد از لحاظ سرزمینی و جغرافیایی و وجود بازارچه های مرزی مختلف از جمله مزیتهای بازرگانی بالفعل موجود در استان می باشند.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>