برگزاری دومین نشست مشترک خوشه های سنگ کشور در ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در همایش منطقه‌ای صنعت سنگ کشور که به مرکزیت شهرستان ارومیه در سالن آمفی‌تئاتر شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: خام‌فروشی بزرگ‌ترین چالش معادن کشور و آذربایجان غربی محسوب می‌شود، معادنی که به عنوان صنعت جایگزین نفت و محور توسعه استان مطرح است.

صابر پرنیان اضافه کرد: معادن به عنوان محور توسعه مطرح بوده که متاسفانه در استان آذربایجان غربی تبدیل به نگاه حسرت مردم، آلودگی محیط زیست و انتقال ثروت استان به خارج از استان شده و اشتغالی که مردم انتظار داشتند، از معادن بهره ببرند با خام‌فروشی به ناامیدی تبدیل شده است.

ادامه مطلب...

همزمان با هفته دولت صورت گرفت: افتتاح یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شاهیندژ


همزمان با سومین روز از هفته دولت یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شاهیندژ به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی ، با حضور فرماندار و امام جمعه شاهیندژ و مدیر شهرک صنعتی شاهیندژ واحد تعاونی 15 مهر آراز افتتاح شد.

گفتنی این واحد در زمینی به مساحت 1000 متر مربع و زیر بنای 230 متر مربع و با سرمایه گذاری 3500 میلیون ریال به بهره برداری رسید و زمینه اشتغال برای 7 نفر را فراهم کرده است.

تقدیر کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از مدیر عامل شرکت


کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی طی مراسمی از مدیر عامل این شرکت تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، طی مراسم تجهیز شهرکهای صنعتی ارومیه به خودروی آتش نشانی تقدیر نامه تهیه شده توسط کارکنان شرکت، توسط قاضی پور نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی در جمع صنعتگران شهرکهای صنعتی ارومیه به وی تقدیم شد.

گفتنی است این لوح به پاس تلاشهای صابر پرنیان در راستای ارتقاء رتبه شهرک سازی شرکت و پیشرفت محسوس در این حوزه و نیز توجه ویژه وی به پرسنل و افزایش روحیه کار و همبستگی تقدیم وی شد.

با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی: بهره برداری از دو خودروی آتش نشانی در شهرکهای صنعتی ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از بهره برداری از دو خودروی آتش نشانی برای شهرکهای ارومیه و میاندوآب خبر  داد.

صبح امروز طی مراسمی با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه و مدیران واحدهای تولیدی شهرکها صنعتی از دو دستگاه خودروی آتش نشانی بهره برداری شد.

صابر پرنیان در این مراسم گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با گروه خودرو سازی بهمن 10 دستگاه خودروی آتش نشانی توسط این سازمان خریداری شد که از این بین شرکت شهرکهای صنعتی نسبت به خرید دو دستگاه از این خودرها را کرد

ادامه مطلب...

برگزاری جلسات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری جلسات مجمع عمومی عادی نوبت اول شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت خبر داد.

صابر پرنیان گفت: با توجه به ثبت و واگذاری شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت به شرکتهای خدماتی، اولین جلسه مجمع عمومی سالیانه این دو شهرک صنعتی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

ادامه مطلب...

زمان برگزاری همایش 50 سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران


زمان برگزاری همایش 50 سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از سه شنبه 21 مرداد به روز دوشنبه 20 مرداد تغییر کرد.

زمان برگزاری همایش : دوشنبه  20/05/1393 ساعت 08:30 الی 12:30

مکان برگزاری : تهران - سالن اجلاس سران

برو به صفحه       >>  
نجات و ادامه حرکت عزتمند کشور در گرو تولید است sysadmin @ (شنبه 4 مرداد 1393 - 09:17:00) (اخبار شرکت)