تقدیر کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از مدیر عامل شرکت


کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی طی مراسمی از مدیر عامل این شرکت تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی، طی مراسم تجهیز شهرکهای صنعتی ارومیه به خودروی آتش نشانی تقدیر نامه تهیه شده توسط کارکنان شرکت، توسط قاضی پور نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی در جمع صنعتگران شهرکهای صنعتی ارومیه به وی تقدیم شد.

گفتنی است این لوح به پاس تلاشهای صابر پرنیان در راستای ارتقاء رتبه شهرک سازی شرکت و پیشرفت محسوس در این حوزه و نیز توجه ویژه وی به پرسنل و افزایش روحیه کار و همبستگی تقدیم وی شد.

با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی: بهره برداری از دو خودروی آتش نشانی در شهرکهای صنعتی ارومیه


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از بهره برداری از دو خودروی آتش نشانی برای شهرکهای ارومیه و میاندوآب خبر  داد.

صبح امروز طی مراسمی با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی و رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه و مدیران واحدهای تولیدی شهرکها صنعتی از دو دستگاه خودروی آتش نشانی بهره برداری شد.

صابر پرنیان در این مراسم گفت: طبق تفاهم نامه صورت گرفته فیمابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با گروه خودرو سازی بهمن 10 دستگاه خودروی آتش نشانی توسط این سازمان خریداری شد که از این بین شرکت شهرکهای صنعتی نسبت به خرید دو دستگاه از این خودرها را کرد

ادامه مطلب...

برگزاری جلسات مجمع عمومی شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی از برگزاری جلسات مجمع عمومی عادی نوبت اول شرکت خدماتی شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت خبر داد.

صابر پرنیان گفت: با توجه به ثبت و واگذاری شهرکهای صنعتی پیرانشهر و سردشت به شرکتهای خدماتی، اولین جلسه مجمع عمومی سالیانه این دو شهرک صنعتی با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد.

ادامه مطلب...

زمان برگزاری همایش 50 سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران


زمان برگزاری همایش 50 سال تلاش سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران از سه شنبه 21 مرداد به روز دوشنبه 20 مرداد تغییر کرد.

زمان برگزاری همایش : دوشنبه  20/05/1393 ساعت 08:30 الی 12:30

مکان برگزاری : تهران - سالن اجلاس سران

نجات و ادامه حرکت عزتمند کشور در گرو تولید است


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی گفت: صنعتگران و تولید کنندگان جهادگران واقعی هستند و در صف مقدم جهاد اقتصادی قرا گرفته اند و نجات و پیشرفت و عزتمندی کشور در گرو تولید است.

صابر پرنیان با تأکید بر حمایت تمامی مسئولین امر از صنعت و تولید، اظهار داشت: با مدیریت جهادی و عزم ملی و تعامل و همکاری می توان زمینه ساز حضور سرمایه گذاران در بخش صنعت را فراهم و بسترهای لازم برای پیشرفت کشور را مهیا کرد.

ادامه مطلب...

حضور گسترده کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجانغربی در راهپیمایی روز جهانی قدس


به گزارش روابط عمومی شرکت ، کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی استان آذربایجانغربی همزمان با روز قدس و فرمان تاریخی امام (ره) همگام با دیگر مردم کشور با حضور در این اجتماع جهانی، ضمن محکوم کردن جنایات رژیم غاصب صهیونیستی، با حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین خواستار آزادی سرزمین‌های اشغالی شدند.
سپس با شرکت در مراسم پرفیض نماز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان این فریضه الهی را به جا آوردند.

برو به صفحه       >>