لزوم توجه ویژه بر توسعه شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی بر توجه ویژه به توسعه شهرکها و نواحی صنعتی استان با توجه به تأمین زیرساختهای موجود در آنها تأکید کرد.

مسعود مهدی زاده مقدم در دیدار با نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که مدیر کل استاندار آذربایجان غربی نیزوی را همراهی می کرد با بیان اینکه ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی جدید بار مالی فراوانی در بردارد، افزود: توسعه شهرکها و نواحی صنعتی موجود توجیه اقتصادی دارد و متأسفانه برخی از نواحی صنعتی مصوب فاقد توجیه اقتصادی بوده و برای ایجاد این نواحی نیز زمین صنعتی مناسب وجود ندارد.

ادامه مطلب...

به مناسبت هفته دولت یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی بوکان افتتاح شد


همزمان با هفته دولت واحد تولیدی کاردو کارتن تولید کننده پالتهای کارتنی در شهرک صنعتی بوکان به بهره برداری رسید.

ادامه مطلب...

برگزاری تعداد 20 دوره آموزشی در سالجاری توسط شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری تعداد 20 دوره آموزشی در سالجاری خبر داد و افزود: با برگزاری این تعداد دوره آموزشی، آموزشهای لازم به 620 نفر از مدیران و کارکنان واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی ارائه شد.

ادامه مطلب...

افتتاح واحد تولیدی اوروین در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه به مناسبت هفته دولت


همزمان با دومین روز از هفته دولت کارخانه تولید لوله پروفیل اوروین در شهرک صنعتی شماره 2 ارومیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، این واحد تولیدی با حضور استاندار آذربایجان غربی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ارومیه، معاون آموزش، پژوهش و فناوری معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان استانی، افتتاح شد.

ادامه مطلب...

به مناسبت هفته دولت 8 واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی افتتاح می شود


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از افتتاح 8 واحد تولیدی و 2 پروژه عمرانی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان در هفته دولت خبر داد.

ادامه مطلب...

برگزاری دومین تور صنعتی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در سالجاری


سرپرست معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی از برگزاری دومین تور صنعتی این شرکت در سالجاری خبر داد و افزود: در طی این تور صنعتی از شرکت ماشین سازی و شهرك فناوري قطعات صنعتي و خودروي تبريز بازدید شد.

ادامه مطلب...
برو به صفحه       >>